Збільшення зарплати – Козорогам, проблеми через впертість – Левам: гороскоп на 28 квітня

А Риби зможуть реалізувати свої бажання

ОВНИ

Що б не відбувалося, не можна діяти спонтанно або необдумано. Якщо відчуваєте, що обстановка навколо вас починає загострюватися, постарайтеся не виявитися в епіцентрі подій.

ТЕЛЬЦІ

Зосередьтеся на вирішенні поточних питань, а з'ясування відносин і пошук винних відкладіть на потім. Не забувайте підтримувати близьких людей і самі не відмовляйтеся від допомоги. Намагайтеся більше відпочивати і добре виспатися.

БЛИЗНЯТА

Починається сприятливий період для подолання внутрішніх конфліктів. Ви зможете побачити власні бажання і цілі, відмовитися від давніх страхів і помилок, що заважають рухатися вперед. Вдало повинні пройти ділові переговори і підписання важливих документів.

РАКИ

Цей день підходить для ухвалення доленосних рішень. Дійте сміливіше і вірте в успіх. Також це прекрасний період для самотніх людей, які шукають кохання – зараз ймовірність зустріти свою другу половинку значно зросте.

ЛЕВИ

Ви будете надзвичайно впертими і це неабияк дратуватиме оточуючих. Трохи поступливості з вашого боку змінить ситуацію і вам вдасться уникнути конфлікту. Також цього дня будьте обережними з особами протилежної статі.

ДІВИ

При можливості, не давайте обіцянок, не беріть на себе зайвих зобов'язань і не довіряйте нікому. Не варто зараз затівати важливу розмову з рідними, особливо з коханими.

ТЕРЕЗИ

Вам потрібно бути привітнішими з людьми. Навіть з тими, хто вам не до вподоби. У фінансовій сфері бажано дотримуватися принципів розумної економії.

СКОРПІОНИ

Постарайтеся не давати хід своїм негативним емоціям. Від спілкування з людьми, які викликають дискомфорт, потрібно відмовитися, бо не втримаєтеся і наробите дурниць.

СТРІЛЬЦІ

День може подарувати нові цікаві перспективи, особливо в професійній сфері. Для цього потрібно продемонструвати не лише бажання, але й хватку.

КОЗОРОГИ

Якщо ви розраховуєте на підвищення або збільшення зарплати, то поговоріть про це з керівництвом саме цього дня. В особистому житті вам теж треба діяти сміливіше.

ВОДОЛІЇ

Зараз ви як натягнута струна і реагуєте на все дуже гостро, тому важливу розмову краще перенести. Також є ризик обману, причому дуже вправного. Не довіряйте людям, які занадто багато обіцяють.

РИБИ

День буде напруженим, але попри це все, що ви задумали, вам вдасться реалізувати. В особистих стосунках пануватиме гармонія ви можете розповісти партнеру про свої бажання, і він втілить їх у життя.

 

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень