4 гривні по місту у маршрутках «Рівне-Здолбунів» - незаконні. Що робити?

Водії маршруток «Рівне-Здолбунів» за проїзд по Рівному віднедавна беруть не 3, а 4 гривні

Це, каже депутат міськради Рівного Назарій Поліщук, незаконно. Адже якщо тарифи на проїзд між населеними пунктами регулює постанова Кабміну, то тариф на проїзд  у межах населеного пункту встановлюють органи місцевої влади. А до влади Рівного з таким питанням перевізники не зверталися.

Окрім цього, депутат міськради Рівного Назарій Поліщук додає:

Вони мали погодити схему зупинок маршрутів і маршруток в межах одного населеного пункту в місті Рівне з органами місцевого самоврядування. Вони цього не зробили. Тобто те, що маршрутки добирають пасажирів не з кінцевої зупинки, тобто залізничного вокзалу, а по десятьох зупинках Рівного – це вже незаконно. Вони отримували приписи від поліції. Але в силу того, що в місті немає внутрішнього маршруту від масиву «Щасливе» і Нового Двору до залізничного вокзалу, завжди міська влада на це закривала очі.

За словами Назарія Поліщука, міська влада може вимагати від перевізників, щоб вони повернули попередній тариф – 3 гривні за проїзд по місту. Якщо вони не захочуть це зробити, то можна заборонити їм взагалі зупинятися у Рівному, зважаючи на те, що схема зупинок у них не погоджена. І тут навіть є метод впливу – штрафи від поліції за зупинку у місті. Але тоді, каже депутат, треба вводити новий міський маршрут – з Нового Двору до залізничного вокзалу. Тобто, швидко цю проблему не вирішиш.  

Втім, щоб влада таки спробувала вплинути на перевізників за маршрутом «Рівне-Здолбунів», щоб вони повернули попередній тариф, Назарій Поліщук направив відповідні письмові звернення до міського управління транспорту і зв’язку Рівного та до обласного управління інфраструктури. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень