4 гривні по місту у маршрутках «Рівне-Здолбунів» - незаконні. Що робити?

Водії маршруток «Рівне-Здолбунів» за проїзд по Рівному віднедавна беруть не 3, а 4 гривні

Це, каже депутат міськради Рівного Назарій Поліщук, незаконно. Адже якщо тарифи на проїзд між населеними пунктами регулює постанова Кабміну, то тариф на проїзд  у межах населеного пункту встановлюють органи місцевої влади. А до влади Рівного з таким питанням перевізники не зверталися.

Окрім цього, депутат міськради Рівного Назарій Поліщук додає:

Вони мали погодити схему зупинок маршрутів і маршруток в межах одного населеного пункту в місті Рівне з органами місцевого самоврядування. Вони цього не зробили. Тобто те, що маршрутки добирають пасажирів не з кінцевої зупинки, тобто залізничного вокзалу, а по десятьох зупинках Рівного – це вже незаконно. Вони отримували приписи від поліції. Але в силу того, що в місті немає внутрішнього маршруту від масиву «Щасливе» і Нового Двору до залізничного вокзалу, завжди міська влада на це закривала очі.

За словами Назарія Поліщука, міська влада може вимагати від перевізників, щоб вони повернули попередній тариф – 3 гривні за проїзд по місту. Якщо вони не захочуть це зробити, то можна заборонити їм взагалі зупинятися у Рівному, зважаючи на те, що схема зупинок у них не погоджена. І тут навіть є метод впливу – штрафи від поліції за зупинку у місті. Але тоді, каже депутат, треба вводити новий міський маршрут – з Нового Двору до залізничного вокзалу. Тобто, швидко цю проблему не вирішиш.  

Втім, щоб влада таки спробувала вплинути на перевізників за маршрутом «Рівне-Здолбунів», щоб вони повернули попередній тариф, Назарій Поліщук направив відповідні письмові звернення до міського управління транспорту і зв’язку Рівного та до обласного управління інфраструктури. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень