Перевізники на Рівненщині піднімуть вартість проїзду не більше як на 20-30%

Принаймні таке вони пообіцяли представникам обласної влади

Зустріч із перевізниками провів заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко та начальник управління інфраструктури та промисловості РОДА Федір Місюра. 
 На «килим» їх викликали через масове обурення мешканців області подекуди необґрунтовано великим підняттям вартості проїзду у маршрутках.
За словами Ігоря Тимошенка, проведені в ОДА обрахунки говорять про те, що перевізники встановлюють не завжди економічно-обґрунтовані тарифи. Хоча підстави для підняття ціни на проїзд є. Це і  здорожчання пального, цін на автозапчастини, збільшення податкових нарахувань. Прикметно, що коли одні перевізники підняли ціну до 60 копійок за пасажиро-кілометр, то в деяких випадках вона сягає аж до 1 гривні.
У Рівненській ОДА як приклад наводять Здолбунів, де частина мешканців уже пересіла на залізничний транспорт.
Своєю чергою Федір Місюра, звертаючись до перевізників, наголошував на необхідності враховувати соціальні складову, адже поки ані стипендії, ані пенсії в державі не змінилися.  
Отож, за результатами переговорів Рівненська ОДА домовилася - на міжміських маршрутах тариф має бути встановлений у межах 60 копійок за пасажиро-кілометр. Зокрема, з Рівного до Сарн проїзд має зрости з 40 до 50 гривень. До Березного ціну квитка підвищать з 35 до 42, до Костополя з 15 до 20 гривень.
Таким чином, вартість проїзду власники маршрутів пообіцяли встановити вищу максимум на 20-30 відсотків.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень