Таксі у Рівному подорожчало. Тимчасово

Рівняни розповідають, це пов'язано зі святковим періодом

Послуги таксі у Рівному в новорічну ніч і в святкові дні стали дорожчими. Принаймні так стверджують слухачі Радіо Трек, які надіслали відповідні повідомлення на наш Viber (+38063-73-4-1064).

Ми спробували з’ясувати, наскільки і чи справді подорожчало таксі у Рівному у новорічний період, і чи триматимуться такі ціни під час Різдвяних свят. Зокрема керівництво служби таксі «Блюз» відмовилося із нами спілкуватися, посилаючись на конфіденційність такої інформації. Служба таксі «Оптимальне» подорожчання своїх послуг у розмові з нами не підтвердила, але й і не спростувала. Проте, тут відзначили, що цього року клієнтів у новорічний період побільшало. Зростання кількості клієнтів відзначили і у «Радіо Таксі 1505», говорить очільник служби Олександр Папсуєв :

Больше людей, потому что люди понимают, что более комфортного и круглосуточного вида трансопрта мы нигде не найдем. И есть даже количество заказов, которые мы не смогли перевезти, физически не смогли. Люди в новогоднюю ночь выезжают работать, а кто-то отдахает. Есть же пропорция какая-то, правда..., - каже Олександр Папсуєв.

На думку Олександра Папсуєва, головне у роботі таксі – забезпечити потребу людей у переміщенні містом. Крім того, кожен клієнт перед поїздкою знає її вартість, і має право відмовитися. Тож, наскільки ці послуги подорожчали у місті у новорічний період, жодна з служб нам не розповіла.

Проте за нашими даними, у новорічну ніч таксі було на 90% дорожче, ніж зазвичай, а у новорічний період вартість поїздок зросла на 40%. 

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень