3D та 4D УЗД буде доступне лише рівнянкам

В Рівненський міський пологовий будинок закупили новий апарат ультразвукової діагностики

[media=71649]

Нове обладнання дасть можливість проводити 3D та 4D обстеження. 3D діагностика дає можливість побачити об’ємне зображення плода, а 4D – відтворює рухи. Саме такі види діагностики дадуть можливість діагностувати різноманітні вади та порушення розвитку на ранніх термінах. Про те, які вади можна «роздивитися» за допомогою апарату, розповідає головний лікар Рівненського міського пологового будинку Сергій Сулімовський:

Вади серця, які найважче роздивитися, тому їх можна роздивитися тільки після 28 тижнів, а це вже трохи пізно. Цей апарат буде дозволяти побачити ваду після 20 тижнів. В нас буде 8 тижнів для того, щоб вчасно це скорегувати.

На закупівлю апарату міська влада виділила 1 мільйон гривень. Користуватися пацієнтки такою діагностикою зможуть абсолютно безкоштовно.

[media=71648]

Втім, скористатися послугою зможуть лише рівнянки, адже як зазначив міський голова Рівного Володимир Хомко, він і надалі наполягатиме на тому, аби люди зверталися за медичною допомогою за місцем прописки.

Нагадаємо, нещодавно міський голова заявив про те, аби до дитячих садочків Рівного приймали лише дітей з місцевою пропискою.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень