У міському пологовому будинку - ремонт

Почати вирішили - вирішили з вікон та заміни труб

На проведення ремонтних робіт з міського бюджету виділили 800 тисяч гривень. Також уже відремонтовано дві операційні, третя на черзі. За бюджетні кошти придбали операційні столи та лампи, а за кошти благодійних внесків роблять ремонт, розповідає головний лікар пологового Сергій Сулімовський:

На черзі, за словами пана Сулімовського, і ремонти у відділеннях, але зараз не найкращий час, оскільки у пологів є сезонність і найбільше їх із серпня по жовтень - цього місяця там приймають щонайменше 10 пологів за добу. Тож при такому потоці закрити одне із відділень на ремонт - неможливо. Натомість спад народжуваності припадає на грудень. Імовірно тоді, і почнуться ремонти.

Нагадаємо, раніше у соцмережах нарікали нелюдські умови у пологовому будинку.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень