3 правила успішного схуднення

В рамках дослідження Медичної школи Стенфордського університету з'ясувалися цікаві дані про процес схуднення

Багато хто вважає, що успіх дієти залежить від непохитної сили волі й неймовірної мотивації, але насправді існує досить значний список чинників, який заважає вашим метаморфозам (вік, швидкість метаболізму, генетика і т. д.).
 

Ефективний спосіб схуднення — річ досить унікальна:

комусь достатньо просто відмовитися від солодкого, комусь — дотримуватися 16-годинного голодування, комусь — додати білка в раціон.

Вчені Медичної школи Стенфордського університету провели цікаве дослідження, в рамках якого вони сформували три універсальних правила для максимізації успіху будь-якої дієти.

Вибирати поживні продукти

Дієту можна «обдурити», додавши туди збалансовану їжу. Робіть ставку на натуральні і якісні продукти: рибу, овочі, несолодкі фрукти, олію. Наприклад, при кето-дієті корисніше з'їсти авокадо, ніж сир, тому що в першому випадку ви отримаєте більше вітамінів.

Уникати продуктів з білого борошна

Продукти з білого борошна віддаляють вас від заповітних цифр. Краще робити ставку на хліб з цільного зерна, млинці та панкейки можна робити з мигдального борошна.

В основі дієти — овочі 

Овочі містять мінімум калорій і максимум вітамінів і мінералів. Це допоможе вам надовго зберегти почуття насичення й уникнути «зривів» на шкідливі продукти.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень