ON-LINE

350 тисяч гривень виділять на проекти громадських та благодійних організацій (ФОТО)

четвер, 10 січня 2019
Цього року

Понад півтора десятка власних проектів учора презентували громадські та благодійні організації Рівненщини. Усі вони покликані підвищити активність громадян і залучити їх до цікавих та корисних ініціатив.

Як зазначив в.о. начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської ОДА Олександр Корольчук:

На реалізацію ідей, які переможуть у конкурсі, обласна адміністрація надасть фінансову підтримку. Загальна сума, яку передбачили в обласному бюджеті цьогоріч – 350 тис. грн.

Серед 17 представлених проектів – курси фінансового успіху, інклюзивна програма для дітей з вадами слуху, арт-терапія для військових та інші.

Так, практичний курс фінансового та психологічного успіху для 90 студентів обласних ВНЗ хоче створити благодійна організація «Простір твого життя». Для них планують організувати лекції і тренінги. Обійдеться цей проект, якщо його затвердять, у понад 35 тис. грн.

А от Керівник ГО «Фонд молодіжних ініціатив «Крила» Юрій Ткачук пропонує створити літню інклюзивну програму для молоді з вадами слуху «Літній злет». Громадська організація хоче організувати літній табір та серію навчання для дітей різних соціальних категорій.

У той час одразу два проекти представила «Спілка велосипедистів Рівного»: «Ярмарок-фестиваль громадських ініціатив Рівненщини» та «Хотин туристична».

А рекордсменами за кількістю поданих проектів стала ГО «Платформа взаємодії «Простір». Вони презентували одразу три ініціативи: «Школа волонтерів», «GirlsUp» та «Менторство креативних підприємців».

При цьому, спеціальна комісія планує підтримати усього близько 8-9 проектів. Які саме ініціативи оберуть, стане відомо за кілька днів.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного