2023 рік відніме всі гроші у цих знаків Зодіаку: перелік

Наступний рік стане дуже непростим у фінансовому плані для двох представників зодіакального світу

Астрологи вже дають перші передбачення з приводу поведінки планет на 2023 рік. Відомо, що щодо двох знаків Зодіаку початок року буде дуже складним.

Риби

В першу чергу на цей весняний знак чекають неприємності в кар'єрі. Можливо, вони з ганьбою або з гучним скандалом підуть з минулого місця роботи та буде вкрай складно знайти собі щось нове і гідне. 

Також в перший місяць 2023 року на Риб можуть чекати непередбачені витрати в таких категоріях: покупка або ремонт транспорту, покупка або ремонт побутової техніки, потреба інвестувати в своє здоров'я. 

Астролог радить не ігнорувати тривожні дзвіночки від свого організму і не відкладати медичне обстеження на потім. 

Лев

Вже через кілька місяців уродженці цих знаків Зодіаку можуть проявити надлишкову схильність до азарту і ризикованих фінансових операцій. Астрологи наводять такі приклади: необдумані покупки та занадто сумнівні інвестиції, вклади в бізнес, який провалиться, гачок шахраїв тощо.

Найскладніше будуть справи з грошима у тих Левів, які працюють в продажах, сфері освіти та медицини. 

Астролог попереджає, що за останні кілька місяців 2022 року краще зробити якусь фінансову подушку, яка дуже допоможе в наступному році. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень