200 доларів на тиждень замість 600: у США хочуть зменшити допомогу безробітним через пандемію

Працювати декому стало невигідно

16 мільйонів американських безробітних отримуватимуть 70% їх попередньої зарплатні - таке положення закладене в новому законопроєкті з допомоги економіці під час пандемії, оголосив міністр фінансів США Стівен Мнучин.

Якщо ці зміни приймуть, розмір допомоги може скласти близько 200 доларів на тиждень, що є значно менше дотеперішніх виплат на рівні 600 доларів на тиждень.

Завдяки такому рівню допомоги з безробіття, що діє з березня, близько 60% безробітних працівників протягом останніх чотирьох місяців отримували виплати, що перевищували їх заробіток у час, коли вони працювали. Тож 20% працівників відмовилися повернутися до роботи, бо зарплатня була б нижчою, ніж отримувані ними виплати з безробіття.

Термін дії попередньої програми допомоги уже спливає. Зміни будуть оголошені через тиждень, - повідомляє «Голос Америки».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень