11 днів без сну: історія, що шокувала світ

Сьогодні відзначають Всесвітній день сну

Всесвітній день сну відзначається щорічно у березні, у п'ятницю перед днем весняного рівнодення.

Цьогоріч цей день припав на 17 березня.

Щороку у цей день міжнародні медичні організації нагадують людям про проблему недосипання та безсоння.

Цей день запровадили, щоб привернути увагу людей до проблеми недосипання
Цей день запровадили, щоб привернути увагу людей до проблеми недосипання

У 2023 році слоганом Всесвітнього дня сну стала фраза «Сон необхідний для здоров'я».

Цікаві факти:

  • Рекорд із найдовшого періоду без сну поставив у 1965 році Ренді Гарднер. Для цього хлопець не спав 11 днів. Книга рекордів Гіннеса включила цей рекорд, але оголосила, що припиняє ведення обліку цієї категорії, щоб люди не заподіювали собі шкоду.
  • За статистикою, від безсоння страждає понад 10% населення індустріально розвинених країн.
  • Кожен другий дорослий житель планети страждає на один або декілька симптомів розладу сну.

На розлади сну страждає кожен другий дорослий
На розлади сну страждає кожен другий дорослий

  • Під час сну дельфіни закривають лише одне око, так вони контролюють своє дихання і остерігаються хижаків.
  • Жирафи та слони, як правило, сплять менш як дві години за ніч.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень