Науковці назвали новий спосіб позбутися безсоння

Турецькі і американські вчені назвали один з можливих способів уникнути безсоння, повідомляє Social Personality and Psychological Science.

Безперервний сон, як відзначають вчені, можливий при наявності поруч чуйного партнера. Це пов'язано, на думку експертів, з виникненням у сплячого почуття безпеки.

Наші результати показують, що люди з чуйними партнерами відчувають меншу тривогу і збудження, що, в свою чергу, підвищує якість їхнього сну, - сказала провідний автор дослідження Емре Сельчук з Близькосхідного технічного університету.

До своїх висновків вчені прийшли, використовуючи дані про якість життя і фактори, що впливають на неї, людей зрілого віку.

У березні медики з США показали, що денний сон тривалістю більше 40 хвилин може бути небезпечним для здоров'я. Зокрема, він різко підвищує ймовірність розвитку захворювань, пов'язаних з порушенням обміну речовин, і призводить до підвищення кров'яного тиску, рівня холестерину, збільшення обсягів жирової тканини в області талії і зростання рівня цукру в крові.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень