1 травня частину українців переведуть на нові тарифи на газ

Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» втрачає дію 30 квітня

З 1 травня клієнтів газзбутів автоматично переведуть на базовий тариф «Твій газ Річний». При цьому українцям не потрібно йти до центрів обслуговування клієнтів, щоби щось переоформити.

До середини травня фахівці «Твій Газзбут» надішлють споживачам точну інформацію про баланс особового рахунку.

Якщо ви використали більше газу, ніж минулого опалювального сезону, потрібно буде сплатити різницю за ціною 7,99 грн за куб.

 

Якщо ви споживали менше газу – ми повернемо кошти на ваш Особистий рахунок як переплату. Для остаточного розрахунку дуже важливо, щоб ви станом на 30 квітня зафіксували показники свого лічильника та передали їх вашому оператору ГРМ, – йдеться у повідомленні.

Також у газовій компанії уточнили, що з рішенням влади щодо ціни на газ з 1 травня 2022 року матимуть можливість формувати нові зручні тарифні плани для населення.

Зазначимо, що умови тарифу «Твій газ Річний» – 7.99 грн/за 1 м³. Ціна протягом року може зменшитись. Клієнти оплачують щомісяця за спожиті обсяги газу.

Дререло: На пенсії 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Теги: Газ
Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень