Якщо не користуєшся: як не платити за постачання газу

Треба розірвати договір

Фото ілюстративне, з мережі
Фото ілюстративне, з мережі

Вже два роки постачання газу для населення виставляють окремим платежем. Але ще досі багатьом людям, що не користуються газом, надходять квитанції. 

Як це припинити?

Постачання газу оплачувалось завжди, але ця сума раніше входила у вартість кубічного метру газу. Мова йде не про саме транспортування, а про обслуговування газової інфраструктури, що підведена до будинку.

Тому багато українців зіткнулися з такою проблемою: платіжки за газопостачання приходять навіть тим, хто не користується газом. Щоб не платити за це, треба звернутися в облгаз, щоб розірвати договір про розподіл газу. Втім, якщо за квитанціями є заборгованість, її, швидше за все, доведеться погасити. 

Втім, якщо в майбутньому ви захочете перепідключитися, доведеться наново укладати договір і додатково оплачувати підключення. 

Перш ніж розірвати договір, переконайтеся, що вам видали Акт про припинення газопостачання - це означає, що послуга доставки газу припинена офіційно.

Письмово або електронною поштою зверніться до свого Оператора ГРМ з вимогою розірвати договір на розподіл газу. До заявки додайте копію Акта про припинення газопостачання.

У випадку, якщо постачання газу не було припинено офіційно, але ви не збираєтесь користуватися послугою, спершу потрібно написати заяву про припинення газопостачання.

Після розірвання договору на розподіл газу і проведення всіх взаєморозрахунків між сторонами, Оператор ГРМ не має права виставляти рахунки за постачання газу.

Якщо ж платіжки продовжують приходити, або Оператор ГРМ не хоче розривати договір, слід подати скаргу до НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг).

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень