«РІВНЕГАЗ ЗБУТ» зняв з клієнтів зайві витрати

Сплачувати за спожитий газ можна без комісії

ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» пропонує своїм клієнтам онлайн сервіси, що дозволяють розрахуватись за спожитий енергоресурс без зайвих витрат. Зокрема, у підприємстві повідомили про таке:

- У ці складні часи ми робимо все можливе, щоб ви не наражали себе на небезпеку. Тому, разом з нашими платіжними партнерами, досягли встановлення комісії при оплаті за газ через онлайн сервіси – 0%!!!

Перелік сервісів для сплати за газ без комісії:

З відучора комісію за онлайн платежі не стягує #Кошт, #iPay та #Portmone. Незабаром аналогічні налаштування будуть проведені #EasyPay.

Попри обставини платіжки дістануться до поштових відділень вчасно.

 

Зволікати з оплатою за використані енергоресурси не варто, адже кошти за газопостачання підтримують стабільність енергосистеми нашої держави під час російської агресії.

Зауважимо, що на сайті «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» є можливість перерахувати кошти на підтримку української армії. Також зняті обмеження по оплаті з картки #єПідтримка, тож ці гроші можуть бути використані для сплати за газ.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень