1 травня – глобальний перерахунок субсидій. Відомо, хто залишиться без державної підтримки

Допомогу заберуть за купівлю доларів і депозити

В Україні з 1 травня перерахують субсидії для всіх українців, які отримують допомогу на оплату комуналки. Напередодні перерахунку Кабмін посилив правила для українців: враховуватимуть наявність двох і більше квартир і машин, доходи від депозитів, купівлю валюти та поїздки за кордон, йдеться на сайті Мінсоцполітики

Такі нововведення дозволять вилучити тих одержувачів допомоги, які й самі можуть оплачувати комуналку, зазначає заступник міністра соцполітики Віталій Музиченко. Він навів приклад, коли наступного дня після оформлення субсидії українець купив валюту на 1 млн грн.

Нові правила нарахування субсидій:

  • враховуватимуть дохід від депозитів;
  • вивчатимуть, хто їздив за кордон, купував валюту або банківські метали;
  • скасують комісії, які ухвалювали рішення про призначення субсидій.

Якщо була покупка на 50 тис. грн і більше, то в такому випадку субсидію надавати не будуть. Є обмеження на власників двох квартир, двох машин, – пояснив Музиченко.

Нагадаємо, зміни щодо порядку призначення субсидій Кабмін ухвалив 14 квітня.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень