Скільки доларових мільйонерів серед міністрів України? (ІНФОГРАФІКА)

Згідно з деклараціями про доходи, п'ятеро з 23-х очільників міністерств мають мільйонні статки у доларах

Як змінилися доходи міністрів КМУ у порівнянні з 2019 роком розповідає РАДІО ТРЕК, посилаючись на аналітику Слово і Діло.

В. о. міністра енергетики Юрій Вітренко, який за даними ЗМІ написав заяву на звільнення, у 2020 році задекларував на 265 млн грн більше доходу, аніж роком раніше.

Загалом впродовж року чиновник заробив 372,7 млн грн.

На другому місці за рівнем доходів віцепрем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.

Хоч він і заробив торік на 10 млн грн менше, ніж у 2019-му, але це не посунуло його з другої позиції у рейтингу.

За рік чиновник задекларував 52 млн грн.

Ігор Петрашко

Трійку лідерів замикає міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Попри те, що в Ігоря Петрашка за рік доходи зменшились на 4 млн грн, однак він задекларував 48 млн грн.

На четвертому місці опинився міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, який також втратив у доходах майже 9 млн грн і загалом задекларував 34,5 млн грн.

Далі у рейтингу міністр захисту довкілля та природних ресурсів. Роман Абрамовський зміг примножити свої статки на 2,1 млн грн, тому за рік прозвітував про доходи у розмірі 34,2 млн грн.

Роман Лещенко

Цікава ситуація склалася у міністра аграрної політики та продовольства Романа Лещенка.

У 2019 році він задекларував 200 тис. грн доходу, а уже через рік цей показник зріс на 1,7 млн грн та становить 1,9 млн грн.

Очільник Міністерства фінансів задекларував найменший дохід. Сергій Марченко у 2019 році заробив 300 тис. грн, а у 2020-му ‒ 600 тис. грн.

Варто зауважити, що прем'єр-міністр України Денис Шмигаль протягом минулого року задекларував понад 500 тис. грн зарплати, а також тримає готівкою 155 тис. дол.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень