У Рівному журналісти на кілька годин стали надзвичайниками (24 ФОТО)

Сьогодні у Рівному вперше відбулася спартакіада з пожежно-рятувального спорту серед місцевих журналістів.

Змагання присвячені Дню журналіста, що припадає на 6-те червня. Їх організували працівники прес-служби ГУ ДСНС задля покращення взаємодії зі своїми колегами, обміну досвідом і професійними навичками в медійній сфері, а також пропаганди здорового способу життя. Детальніше про спартакіаду розповідає начальник прес-служби ДСНС Рівненщини, Віктор Козак:

– Етапи, які ми сьогодні провели для представників ЗМІ, наближені до тих змагань, які проводяться серед наших працівників. Кожен, хто сьогодні брав участь, мав змогу відчути себе не тільки в бойовому одязі рятувальника, але й зсередини спробувати цю справу і зрозуміти, якою вона є нелегкою. Я сподіваюся, що в майбутньому, при підготовці матеріалів про наших працівників, цей досвід буде впливати на якість та правдивість цих повідомлень.

У змаганнях з чотирьох етапів брали участь шість команд, які складались із кореспондентів теле- та радіоканалів та інтернет-видань. Журналісти бігали рятувальною смугою, видиралися на будівлю та стрибали з неї, гасили футбольні м’ячі, рятували умовного потопаючого, а також виносили умовного постраждалого із задимленого підвалу. До слова, наші колеги також брали участь у спартакіаді та вибороли почесне третє місце.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень