Рівненські рятувальники організували для дітей квест (+10 ФОТО)

У середу, 1 червня, з нагоди Дня захисту дітей в місті Рівне на території Римо-Католицького костелу відбувся щорічний дитячий фестиваль «З миром у серці».

Для дітей організували різноманітні конкурси та вікторини, які проходили у вигляді «квесту». Одним із етапів проходження дистанції стало одягання бойового спорядження рятувальника.

Крім того, дітлахи повинні були відповісти офіцерам обласного управління ДСНС на кілька питань з основ безпечної життєдіяльності, зокрема як діяти у тій чи іншій небезпечній ситуації. За правильні відповіді малюки отримували від рятувальників сувенірну продукцію. По закінченню конкурсів усі охочі могли оглянути спеціальні аварійно-рятувальні автомобілі та спецобладнання.

За матеріалами прес-служби ДСНС Рівненщини.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень