Рівненські рятувальники організували для дітей квест (+10 ФОТО)

У середу, 1 червня, з нагоди Дня захисту дітей в місті Рівне на території Римо-Католицького костелу відбувся щорічний дитячий фестиваль «З миром у серці».

Для дітей організували різноманітні конкурси та вікторини, які проходили у вигляді «квесту». Одним із етапів проходження дистанції стало одягання бойового спорядження рятувальника.

Крім того, дітлахи повинні були відповісти офіцерам обласного управління ДСНС на кілька питань з основ безпечної життєдіяльності, зокрема як діяти у тій чи іншій небезпечній ситуації. За правильні відповіді малюки отримували від рятувальників сувенірну продукцію. По закінченню конкурсів усі охочі могли оглянути спеціальні аварійно-рятувальні автомобілі та спецобладнання.

За матеріалами прес-служби ДСНС Рівненщини.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень