Вперше за довгий період у Рівному пройдуть командні змагання зі спідвею

Найближчої неділі на Мототреці відбудеться товариський матч між командами України та Словаччини

Це будуть командні змагання,  подібні  в Рівному не проводилися вже досить давно.

В заїздах братимуть участь по 6 учасників від кожної команди, за які  виступатимуть також і легіонери, далі про них керівник ГО «Клуб вболівальників рівненського спідвею» Сергій Головня:

- У кожній з команд буде виступати по 1-2 легіонери. За спідвейний клуб «Жарновіце» поїде Станіслав Бужа – улюбленець рівненської публіки. Проте, він улюбленець не лише рівнян – він взагалі дуже популярний спортсмен в Європі. А за наш клуб, за нашу збірну поїде Павел Месенс.

Також цікавим є те, що головним суддею матчу стане ветеран спідвейного спорту Анатолій Жабчик, який більше 40 років тому прийшов в мотоіндустрію.

За словами організатора, гонка обіцяє не тільки бути цікавою, а й здивує всіх сюпризами.

Також Сергій Головня розповів, що окрім підготовки змагань, в них також готується до запуску спідвейний клуб для дітей. Нині в ньому вже є 10 учасників, і за 10-15 днів вони розпочнуть перші тренування. На балансі клубу нині вже навіть є три мотоцикли.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень