ON-LINE

Політики на Берестечку. Хто був? (16 ФОТО)

неділя, 03 липня 2016
Зафіксовані можливо не всі, але …

В історії людства є чимало полів, які вшановуються, бо там та чи інша нація зазнала своєї поразки. Це дивний феномен, який досить важко до кінця зрозуміти. Зокрема в Україні.

Справа в тому, що інші нації шанують не лише свої Бородино чи Ватерлоо, але й місця власних перемог.


Наприклад, Українці не раз розбивали поляків і під Жовтими водами, і під Корсунем, та й москалів під Конотопом ми розбивали, однак, ніхто тих полів не славить, і про ті битви не згадує.

Долина Української Слави під Корсунем - місце повного розгрому польської урядової армії на теренах України. В Україні, практично, не вшавоновується ніяк

Невдобно якось. Ми - українці чомусь взяли і перемогли поляків -- наших історичних друзів та наших безцінних адвокатів у Європі.

Одним словом, про перемоги українців в Україні не згадують. Зате всі пам'ятають про Берестечко.

Можливо тому, що тут ми не змогли розбити поляків остаточно. Хоча й могли, і мали.

Але хтось там когось перекупив. Хтось потім вдавав, що його, начебто, силою викрали. Одним словом, історія мутна.

У деталі ніхто вдаватися не хоче, щоб не ятрити душу. Тим паче, що вже у новітній історії саме з Берестецького поля в Україні, ще за СРСР почали піднімати синьо-жовті прапори, співати пісень та говорити різні правильні слова про «демократію», маючи на увазі, насправді, Незалежність та розвал СРСР.

До речі, крайній зліва, над прапором, вірогідно, Сергій Пандрак ("Сивий") разом зі своєю онукою

Нині їздити на Берестечко не так популярно, як колись. Наприклад, Порошенко за часи свого президентства не був тут ні разу.

Щоправда, представників БПП цього разу тут було вдосталь.

Справа - Олексій Муляренко, зліва - народний депутат від БПП Олександр Дехтярчук. Цікаво, що зліва від його голови, в глибині, видно жінку в окулярах. Це очільниця рівненських "радикалів", пані Оксана Лозова, яка за сумісництвом є мамою іншого народного депутата - Андрія Лозового.

Вище і далі ми, власне, подаємо фотозвіт, підготовлений помічником народного депутата від БПП – Михайлом Слободзяном.

"Аграрна партія": зліва - Віктор Матчук, справа - Віталій Скоцик (голова партії), над ним - Юрій Супрунюк (голова Рівненської обласної організації)

Кажуть, правда, що святкування під Берестечком перетворилися останніми роками на якісь «Музейні гостини» в полі з величезною кількістю яток, де всі щось продають, але при цьому всі сардоністично споживають шашлики та горілку у величезних кількостях, незважаючи на те, що на вулиці у цю пору року – ЗАВЖДИ – піст. Петрівський.

Радикальний дует: на передньому плані Оксана Лозова. Далі, в глибині, Володимир Ковальчук

До речі, іншим важливим елементом Берестецьких вшанувань завжди є відправа Священної літургії за участю Святійшого Патріарха Філарета.

І от теж кажуть, що головною інтригою в Берестечку щороку є два питання:

 1. Як потрапити на територію «малої церкви», де правитиме Філарет?
 2. Та хто із присутніх політиків отримає запрошення на обідню з Філаретом?

Справа - Тягнибок, зліва - чоловік, який вдає з себе Олексія Хахльова, однак, насправді, це інший Олексій - Бучинський (заступник голови Рівненської обласної ради від "Свободи")

Чоловіки з мазепинками. На реальних воїнів УПА вони не підходять за віком, але видно, що самі є з міста Збараж, де вшановують Клима Савура, що є логічним, бо Савур (Дмитро Клячківський) народився саме у Збаражі і зробив дуже багато корисного для України.
Справа - Тягнибок, зліва - чоловік, який чомусь транслітерує власне прізвище як СлободЗян. Не виключено, що поляк))
По центру - дивиться на нас - радикальний Ігор Мосійчук. Той самий, який на всю країну вимагав у людини хабара та й отримував того хабара, однак врешті виявився непідсудним. Схуд. Навскоси справа від нього - наш радикальний голова облради Ковальчук. Вище та зліва, за Мосійчуком, Світлана Богатирчук-Кривко (нині заступниця голови РОДА). Також на цьому фото (крайній вгорі, зліва) ми бачимо міського голову Дубна. Він - у кольоровій вишитій сорочці, дивиться кудись вправо, його звати Василь Антонюк.
М.Кульчинський Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

 • Знайдено посвідчення учасника бойових дій

  У Рівному знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Трачук...
 • Знайдено документи на Титарчук

  Знайдено документи на прізвище Титарчук Микола. Тому, хто загубив, прохання...
 • Загублено документи на Сакур

  Вчора, 28 січня, було загублено гаманець з документами на прізвище Сакур...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного