ON-LINE

Містичні підземелля: Тараканівський форт показали з цікавого ракурсу

вівторок, 09 травня 2017
Напередодні на Уoutube з’явилось нове відео про один із найцікавіших об'єктів Рівненщини

Кадри мальовничого, прихованого від сторонніх очей місця, яке зняли із висоти пташиного польоту, стають популярними у мережі.

Заборонена зона для відвідувань, розвалини, пастки та недосліджені підземелля Тараканівського форту, - так автор підписав відео.

Як відомо, форт у Тараканові - оборонна споруда, архітектурна пам'ятка 19 століття. Форт має форму ромба зі сторонами до 240 метрів. Ззовні він оточений глибоким ровом із земляними валами, укріпленими потужними стінами. В центральній частині форту зведена двоповерхова казарма, до якої ведуть чотири підземні ходи, прокладені під другим земляним валом. Там розташовувались житлові, складські та господарські приміщення для артилерійської роти та штаб коменданта форту. Периметр форту складений зі 105 так званих безпечних казематів і, щоб до них потрапити, треба було подолати подвійну лінію оборонних рубежів.

Деякі легенди стверджують, що німці тут проводили випробування нової секретної зброї, начебто навіть ядерної.

А ще кажуть, що це місце перетворилося на Місто привидів. Можливо тому, що на початку ХХ століття тут загинуло дуже багато солдатів, і всі вони досі не можуть віднайти спокій. Дехто зараховує Нову Дубенську фортецю навіть до числа найбільш містичних місць України.

А ще Тараканівський форт входить у різні топи, які складають всеукраїнські видання, і які стосуються цікавих місць для відпочинку в Україні.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного