Та Ти Шоу

Не прокинутися неможливо, а відірватися важко

«Та Ти Шоу» – ранковий заряд бадьорості і позитиву. Не прокинутися неможливо, а відірватися важко. Класна музика, дотепні розіграші і підбірка актуальних новин. А ще унікальні ранкові гості в прямому ефірі, непересічне почуття гумору і художня балаканина про все на світі. Наші ранкові пташки чекають щобудня з 6-ої до 11-ої ранку.

Андрій Матвійчук

Ведучий програм. Мудрість і науковий підхід. Філософія вільного польоту в ефірі.

Андрій Матвійчук

Програми:
Наталка Панфілова

Душа ранкового ефіру, жайворонок і любителька спорту в одному флаконі. Її голос – це голос Радіо ТРЕК.

Сміливість у рішеннях й діях, авторитетність і цілодобова готовність до нових звершень – ось як можна охарактеризувати Наталку. Щодня вона встигає не лише тішити наших слухачів у ранковому ефірі, а й вирішувати всі нагальні питання щодо ефіру загалом. Без неї ми б не були собою!

Головне – не влетіти їй під гарячу руку, адже її настрій, як погода влітку – щойно допікало сонечко, а вже за мить над головою пролітають блискавки. І це круто, бо стабільність – це не про нас.

Наталка Панфілова

Програми:
Свят Кокоша

Свят – це від слова «свято». Точно кажемо! Самі переконалися.

Свят Кокоша

Програми:

Надішліть повідомлення

Хочете передати привіт близьким, знайомим чи коханим в прямому ефірі, чи хочете поставити запитання нашим гостям, а можливо, хочете просто висловити свою думку стосовно нашого проекту — скористайтеся формою нижче.