Відкритий мікрофон

Програма, в якій гостями студії стають найрізноманітніші люди - зірки шоу-бізу, відомі політики та громадські діячі. Відверте спілкування наживо триває близько години, крім того, наші слухачі мають можливість безпосередньо задати питання гостям.

Микола Кульчинський

Головний редактор Радіо ТРЕК. Граючий тренер. Маестро!

Ведучий «Відкритого мікрофона» і ведучий на усіх нарадах. Майстер батога і пряника.

Його авторські матеріали – це вищий пілотаж! Тільки він вміє перетворювати буденні події в справжній фурор. Відірватися від його АК важче, ніж ракеті від поверхні Землі.

Тільки йому в голову приходять дивні питання, в яких і криється суть, здавалося б, звичних речей. Він – серце Радіо ТРЕК!

Микола Кульчинський

Програми:
Ліна Захарова

Ведуча радійних програм і журналістка. Має направду медовий голос і саме ті – зелені очі.

5 років віддала навчанню в ЛНУ ім. Франка і набагато більше – власне журналістиці. Обожнює серйозні теми і всілякі розслідування. Крім того, веде рубрику «Спорт».

Якщо запитати у неї: кіт чи собака, без вагань вибере останнє, бо як зазначають психологи, собак люблять тільки сміливі.

Надішліть повідомлення

Хочете передати привіт близьким, знайомим чи коханим в прямому ефірі, чи хочете поставити запитання нашим гостям, а можливо, хочете просто висловити свою думку стосовно нашого проекту — скористайтеся формою нижче.