Новини

Щодня з 7-00 ранку до 18-00 в ефірі Радіо Трек слухайте новини Рівного, про головні події з життя нашого міста, України і світу.

Андрій Матвійчук

Ведучий програм. Мудрість і науковий підхід. Філософія вільного польоту в ефірі.

Андрій Матвійчук

Програми:
Ілона Радзівіл

Кореспондентка і ведуча новин, заступниця редактора. Нащадок древнього князівського роду Радзівілів. Словом, наша принцеса. Точніше, принцеса-воїн пера й мікрофона, пульта і диктофона.

Любить мнєско і гарні платтячка. За словом у кишеню не полізе. Її заразний сміх знає все Рівне (і деякі інші міста, в яких вона вже встигла засвітитися).

Вміє перетворювати будь-яке радійне повідомлення в діамант – з-під її легкої руки виходять справжні шедеври, які з радістю озвучують в ефірі наші новинарі.

Ілона Радзівіл

Програми:
Богдана Карц

Ведуча новин, кореспондентка і заступниця по сайту. Любить коників, котиків та єнотиків і дуже не любить, коли журналісти не «прилизують» свої статті до повного стовідсотково ідеального ідеалу.

Вона стежить, аби на сайті Радіо ТРЕК все було «ОК», що доволі непросто у великій редакції. Вона – та, хто робить сайт максимально мімішним.

А ще Богдана пише всілякі милі штучки про їжу та городинку. Ну, і звісно, про котиків.

Мріяла бути ветеринаром, вчилася на іхтіолога і тепер у журналістиці, як риба в воді))

Богдана Карц

Програми:
Оксана Велігурська

Якщо хтось і знає, як зробити ідеальний випуск новин, то це наша Оксана. Вона у цьому справжній ас!

Оксана Велігурська

Програми:

Надішліть повідомлення

Хочете передати привіт близьким, знайомим чи коханим в прямому ефірі, чи хочете поставити запитання нашим гостям, а можливо, хочете просто висловити свою думку стосовно нашого проекту — скористайтеся формою нижче.