Звільнили керівника «Тресту зеленого господарства» Рівного: відомо, хто очолить галузь

Щонайменше на рік

У Рівному звільнили керівника комунального підприємства «Трест зеленого господарства» Ігоря Романчука. 14 квітня у нього закінчився контракт і міська рада його не продовжила.

Через воєнний стан конкурсу на посаду керівника оголошувати не будуть, повідомив директор Департаменту інфраструктури та благоустрою Руслан Гудима.

Поки обов'язки очільника «Тресту зеленого господарства» виконуватиме головний інженер Олександр Кравчук. Проте розпорядження міського голови й досі на сайті не опублікували. Останній документ там датований 12 квітня.

Ми намагалися отримати коментар в Ігоря Романчука щодо звільнення, але він наразі перебуває на лікарняному і відмовляється коментувати ситуацію.

Нагадаємо, Ігор Романчук керував «Трестом зеленого господарства» два роки. За цей час він потрапив у кілька скандалів пов’язаних зі знищенням зелених насаджень у місті. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень