Кабмін звільнив керівний склад митниці, – Гончаренко

Хто виконуватиме обов’язки голови митниці?

Кабінет міністрів звільнив виконувача обов’язків голови Держмитслужби В'ячеслава Демченка та двох його заступників.

Про це у Telegram повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.

Кабмін звільнив керівний склад митниці. Звільнені: в.о. Демченко та його зами – Щуцький та Черкаський, – йдеться у повідомленні.

Олексій Гончаренко також повідомив, що новим в.о. голови митниці буде заступник нинішнього голови Сергій Звягінцев.

Також, за словами глави фракції «Слуга народу» у Верховній Раді Давида Арахамії, відомо, що щодо заступника голови Держмитслужби Руслана Черкаського розпочато дисциплінарне провадження.

Крім того, Кабмін звільнив Юрія Сотника з посади першого заступника голови Держлісагентства, а Андрія Лордкіпанідзе – з посади заступника голови Держпродспоживслужби.

За рішенням Кабінету Міністрів було звільнено: Вячеслава Демченка – з посади т.в.о Голови Державної митної служби, Юрія Сотника  – з посади першого заступника голови Держлісагентства, Олександра Щуцького – з посади першого заступника голови Держмитслужби, Андрія Лордкіпанідзе з посади заступника голови Держпродспоживслужби, - написав депутат.

Відомо, що Державне бюро розслідувань викрило на митниці злочини, що завдали державі збитків на майже 400 млн грн. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень