Звички, через які ви самі крадете у себе гроші

Це проблема багатьох

Причин бідності – багато, але не завжди потрібно міняти роботу, якщо грошей не вистачає. У бідності переважно винні наші звички.

Звичка — це дія, яку ми робимо автоматично. Вона формується в результаті повторення одного і того ж, мозок це запам'ятовує і переводить у несвідомий режим і це може коштувати нам грошей.

Не дотримуєтеся режиму дня

Допізна сидите у соцмережах, а вранці прокидаєтеся впритул. І щоб не запізнитися на роботу, викликаєте таксі? З усіма буває. Звичайно, дана сума не сильно вплине на сімейний бюджет. А якщо це повторюється 3-4 рази на місяць?

Не складаєте меню на тиждень

А така поведінка економить багато часу і коштів: адже ви точно знаєте, які продукти потрібно купити, в якій кількості. Нескладно порахувати витрати на їжу, а не пускатися у всі тяжкі в день зарплати. Дослідження показали, що в цей день люди витрачають на 25% більше, ніж в інші, а потім рахують кожну копійку.

Не вмикаєте кмітливість

Дорогі засоби побутової хімії можна зробити з підручних матеріалів — господарського мила, піни для гоління, сирої картоплі, оцту, харчової соди. Наприклад, гліцерин замінює поліроль для меблів і надійно захищає від пилу. А стара посудна губка з парою крапель крему (навіть з вичерпаним терміном придатності) — засіб по догляду за взуттям.

Рідко миєте вікна

Розводи від дощових крапель заважають проникненню природного світла всередину кімнати. Через що ви частіше вмикаєте штучне освітлення і даремно витрачаєте електроенергію.

Не оновлюєте тариф на зв'язок та інтернет

Що тільки не роблять провайдери, щоб утримати або залучити нових абонентів! Якщо ви давно користуєтеся тарифом, є резон подивитися нові пропозиції або зателефонувати в службу підтримки і натякнути на більш вигідні умови у конкурентів. Будьте впевнені, що вам запропонують привабливий варіант або зроблять знижку.

Залишаєте прилади включеними в розетку

Електроприлад, ввімкнений в розетку, споживає деяку кількість енергії. А якщо їх кілька? Правильно, в місяць набігає кругленька сума. До того ж пристрій під електричним струмом може бути небезпечним для дітей і тварин, притягує до себе більше пилу. А постійна зарядка псує домашню техніку — ноутбук або смартфон.

Не відвідуєте літніх родичів

Бабусі і дідусі завжди з нетерпінням чекають онуків, щедро пригощають домашньою випічкою, солодощами і на додачу нерідко дають трохи грошей. Звичайно, ми любимо їх не за це, але і гроші зайвими не бувають.

Джерело: Ukr.Media

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень