Що потрібно викинути з дому, щоб розбагатіти: 5 речей, які притягують бідність

Вони є у чи не кожному домі

Непрацюючий годинник

І настінний, і наручний годинник мають потужну енергетику, переконані езотерики. У робочому стані вони приносять у будинок гармонію та дарують людям сили.

А ось годинник, що зупинився, негативно впливає на фінансову удачу.

Несправний годинник потрібно терміново здати у ремонт або викинути його. 

Старий гаманець

У пошарпаному та старому гаманці гроші водитися не будуть. Щоб не відштовхнути фінансову удачу, потрібно регулярно оновлювати гаманець, а старий без жалю викидати.

Ще в домі заборонено тримати гаманці, які не використовуються та лежать порожніми. Це як символ бідності. Якщо у вас є такий, то покладіть туди трохи монет і хоча б одну купюру.

Розбитий посуд та дзеркала

Посуд зі сколами та тріщинами зберігати вдома не можна, так само як і затерті або надщерблені старі дзеркала. Це відганяє від людей фінансовий успіх.

Засохлі квіти

Засохлі рослини є джерелом негативної енергії, яка перекриває фінансові потоки у будинку. Якщо вам дуже дорогий букет, то приберіть його хоча б зі спальні та кухні.

Також не можна сухі квіти тримати на вікні, тому що фінансові потоки рухаються через центр приміщення з вікна до вхідних дверей.

Речі без пари

Йдеться про рукавиці, шкарпетки, взуття. Це також шкодить фінансовому успіху, тому треба від них позбавлятися без роздумів та жалю.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень