Звичайна сіль допоможе підвищити урожайність улюбленої яблуні

Не зайвим буде і внесення попелу

Кожен дачник, який має у своєму саду плодові дерева, хоче отримувати якомога більший урожай великих, соковитих, здорових фруктів. Стимулювати плодоношення можна не лише завдяки правильному догляду за рослинами, але й за допомогою додаткових поживних елементів.

Наприклад, одна з таких корисних підгодівель готується на основі звичайної харчової солі.

Як відзначають садівники, у цьому продукті є речовини, які стимулюють потрапляння важливих компонентів із ґрунту прямо до коріння яблуні.

Проводити підживлення найкраще восени – в останній місяць осені (або ж навесні, щойно розтане сніг). Для цього пристовбурні кола дерева обсипають невеликою кількістю солі.

 

А заодно у цей період можна приготувати і корисний для плодових дерев розчин із попелом. Треба взяти літрову банку з попелом та змішати її з 10 л теплої відстояної води. Настоюватися засіб має до 2-х год. Відразу після цього можна переходити до поливу дерева.

Після цього під кожне дерево розкладають мульчу. Підійдуть для цього голки сосни або ялинки, вони зроблять ґрунт більш м’яким і родючим.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень