Зрада для них — немислима: Країни, де живуть найвірніші чоловіки

Інформація для тих, хто б хотів чоловіка-іноземця

Кожна жінка мріє вийти заміж раз і на все життя. Важливу роль у цьому відіграє моногамність чоловіка, бо, якщо він жодної спідниці не пропускає, то тривалий і міцний шлюб з ним навряд чи вийде. Наприклад, усі знають, що встояти перед іншою жінкою дуже важко французам. Але є країни, де найменше зрадників. Принаймні там найменше розлучень через зради.

Португалія

Чоловіки у цій країні веселі та сміливі, жінкам з ними ніколи не буває нудно. Проте щойно португалець зустріне ту – єдину, він буде з нею поруч протягом усього життя. Також з португальців виходять хороші батьки.

Велика Британія

Британці – консерватори. Вони зазвичай не поспішають одружуватися і присвячують своє життя самоосвіті. Потім, добряче нагулявшись, вони одружуються і не бачать потреби зраджувати коханій дружині.

Швеція

У цій країні цінують традиції ще більше, аніж у Британії. Кажуть, у Швеції живуть найвідданіші чоловіки. Вони намагаються одружитися якомога раніше і з них виходять відмінні сім’янини.

Ірландія

Чоловіки тут дуже гарячі, тому часто, здавалося б, невеликий конфлікт переходить в ураган. Темперамент рудоволосих красенів непростий, але того вартий. Ірландська культура нерозривно пов'язана з релігією, тож кожен поважаючий себе ірландець не порушує даних перед Богом обітниць.

Джерело: Ukr.Media

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень