ON-LINE

Знижки на півмільйона та підключені заправки - порушення у рівненському аеропорту

середа, 08 травня 2019
Керівництво аеропорту має свою точку зору

Підключені до електромережі заправки та знижки – у Рівненському аеропорту знайшли порушення. Аудиторська служба провела перевірку держпідприємства за останні три роки. Про знайдені порушення розповів керівник місцевого управління Держаудитслужби Анатолій Карп’юк:

Керівником одноосібно надається знижка на півмільйона гривень для авіакомпанії, яка заборонена законодавством. Якась суб’єктивність пояснень є. Але порушення.

 

Також не виставлялися рахунки орендарям за спожиту електроенергію. Не змогли ми підтвердити на півмільйона гривень фактично спожитої електроенергії.  Це вже втрати. Знайшли підключеними дві приватних заправки. Ну, не обслуговуються - фактично ніби немає руху електроенергії, але вони підключені.

Підключений кафе-бар поруч чомусь. Під час аудиту три роки тому просили розірвати ці моменти, керівник обіцяв, але віз на тому ж місці.

Директор летовища Ігор Насинюк знає про ці порушення, однак вважає їх незначними:

Так, ми надали знижку авіакомпанії «Браво» ще у 16-му році. З жовтня минулого року в рамках програми розвитку аеропортів України вже можна надавати знижку до 70%. Це офіційно затвердили в Мінінфраструктури.  

 

Знижки я надавав, аби затягнути авіакомпанію в аеропорт, щоб ми почали літати ще в 2016 році. Компанія тоді звернулася до нас з листом-проханням. Про це всі знали. В "Браво" просили трохи якісь знижки зробити. Як чартеру на регулярній основі я зробив їм знижку на 20% .

Щодо заправок і кафе Ігор Насинюк сказав, що з ними аеропорт уклав договори вже досить давно:

Це було підключення у 2012 і 2011 році – це ще до мене. З того часу і до мого виходу на посаду було два директори, які їх укладали. Також це дозволили власники аеропорту – Рівненська обласна рада.

 

Я дізнавався. Жодних порушень не виявили. З кафе-баром є договори. Вони використовують аеропорт, як резервне джерело. Як вимикається світло, то вмикається резервне від аеропорту.

 

І в мене, і на заправках є лічильники. Вони споживають електроенергію за договором. Ми пояснювали це аудиторам, заперечення дали, все розписали.

Зауважимо, що начальника управління Держадудитслужби заслуховували і на колегії Рівненської ОДА. Цього тижня облдержадміністрація має звернутися до власника аеропорту - обласної ради з рекомендацією: забезпечити виконання вимог аудиту.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено пенсійне посвідчення

    У Рівному знайдено пенсійне посвідчення на ім'я Михалюк Володимир. Звертатися у касу...
  • Знайдено пенсійне посвідчення

    Знайдено пенсійне посвідчення на ПІБ Андреєва О. С.
  • У Рівному шукають власників свідоцтва про шлюб і техпаспорта

    У Рівному у кав’ярні за адресою Кавказька, 2 відвідувачі залишили документи....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного