Знайшли «найбагатших»? Цукор в Україні коштує вдвічі дорожче, ніж у Європі

З чим це пов'язано?

В Україні ціна цукру майже вдвічі вища, ніж у Європі. Це стало причиною подорожчання кондитерських виробів на 15-20% в країні. Виробники почали програвати конкуренцію фірмам з-за кордону.

Ситуація пов'язана з дефіцитом сировини.

При цьому стабілізувати її можуть нові імпортні поставки. Про це розповів президент асоціації «Укркондпром» Олександр Балдинюк.

Протягом вже 11 місяців наша переробка отримує цукор за найвищою в світі ціною.

 

Вартість цукру на Лондонській біржі впала до $432 за тонну, в той час як в Україні ціна зросла до більш ніж $780 за тонну.

 

Тобто сьогодні ціна на цукор в Україні майже в два рази вище, ніж європейська ціна, – заявив фахівець.

Нагадаємо, в Україні знижується вартість овочів і фруктів через дозрівання нових партій. Так, подешевшала малина, вишня і морква. У свою чергу кабачки та черешня в країні подорожчали. Так, на оптовому фермерському ринку «Неждана», що в селі Великі Копані Херсонської області, помідори продаються по 19-25 грн/кг. Ціни на огірки продаються в діапазоні 9-10 грн/кг.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень