Зіпсують стрижку: ТОП фраз, які не треба казати перукарю

Так ви все ускладните

Не хочу нічого нового

Добре подумайте, який справді результат хотіли б отримати. Цілком може бути, що чубчик уже багато років не актуальний і тільки додає вам років. Може не варто відмовляти майстру у можливості запропонувати кращий варіант.

Переведіть мене з чорного у блонд

Такі кардинальні зміни за один раз неможливі. Принаймні якщо є бажання зберегти довжину і здоров’я волосся. Від шкідливих експериментів краще відмовитися, або здійснювати поступовий перехід, який у часі може тривати до двох років.

Не знаю, що я хочу

Такими висловами ви ставите майстра у глухий кут. Важко працювати з людиною, яка не має чіткого запиту. Перед салоном погортайте декілька сайтів з актуальними зачісками.

Поміняйте все, але колір, довжину і форму залишай, як є

Це взагалі загадка, як зробити щось нове і свіже – при цьому нічого не змінювати.

Я вчилася на перукаря і все знаю про своє волосся

Ви не отримаєте бажаного результату, якщо будете тиснути на майстра своїм досвідом. Елементарно – якщо ви так добре знаєте що робити, то зробіть це самі.

Мені тільки підрівняти кінчики

Не примушуйте майстра ставити вас між клієнтами, адже це точно буде не робота, а суцільний поспіх. Навіть якщо ви прийдете у чітко зазначений час, є ймовірність, що попередній клієнт запізнився, а наступний прийшов раніше.

Попередні майстри робили погане фарбування і невдалі стрижки

Найгірший спосіб почати розмову з новим майстром. Він уже знає, що навіть якщо робота виконана добре, ви можете те саме говорити й про нього. Не починайте розмову з негативу, краще зверніть увагу на те, що хотіли б поміняти.

Джерело: Marie Claire

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень