

Важливо знати кожному
Самостійно стригти волосся не рекомендують людям, які бояться втратити удачу та щастя. Існує чимало народних прикмет та заборон, які попереджають про наслідки такого процесу.
Ще з давніх років люди вірили, що вкоротити собі волосся – до втрати удачі та процвітання. Адже волосся має сильну енергетику, яка впливає на успіхи у кар'єрі та романтичній сфері.
Власноруч вкорочуючи волосся, можна змінити своє біополе у гірший бік.
Той, хто часто стриже своє волосся самостійно, відчуває невпевненість, безсилля, хворобливість і роздратування.
Також це стосується і фінансів. Вважається, якщо стригти волосся самому собі, можна втратити багато доходів. До вибору перукаря для зміни зачіски також потрібно ставитися серйозно. Це має бути людина з добрими намірами.
Однак не тільки народні прикмети застерігають про неприємності. Існує пояснення із психологічної точки зору, чому не можна стригтися самостійно.
Дуже рідко зачіска виходить ідеально рівною та такою, яку вигадала для себе людина.
Тому є великий ризик, що невдала стрижка призведе до розчарування чи роздратування.
Раніше ми писали про річ, яку в жодному разі не можна позичати із дому. Є ризик віддати її разом із добробутом.
Джерело: Мета
Радіо Трек: НОВИНИ
Переведення годинників змінили: з’явилося уточнення про літній час 2025
Стосується всіх, хто має на телефоні Приват 24: з’явилась важлива інформація
Стосується всіх, хто відкладав долари або євро: за валюту можуть оштрафувати — до 20% від суми
Як довго ви будете жити та як проведете свої останні роки життя? Розкаже дата народження
Машини доведеться переобладнати? У Раді готують серйозні зміни для водіїв
Де не можна ставити телевізор, щоб не накликати лихо: народні прикмети
Що робили 12 лютого, щоб увесь рік було щастя у домі: народні прикмети
Що не можна робити після заходу сонця, щоб не накликати нещастя: народні прикмети
Чому 11 лютого вважали небезпечним днем: народні прикмети
Віддаєте разом із добробутом: Що в жодному разі не можна позичати з дому
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415