Зима близько: Обігрівачі скочили в ціні одразу після рішення Нацбанку

Про збільшення офіційного курсу долара

Українців застерігають про найскладніше в історію Незалежності зиму. Першими це відчують мешканці багатоповерхівок з централізованим опаленням, адже уряд хоче знизити граничну температуру  у житлових приміщеннях з 18-20 градусів, до 16-18 градусів. У Кабміні наразі аналізують досвід європейських держав.

Попит на електрообігрівачі після таких повідомлень просто злетів. Чимало продавців не можуть вчасно задовольнити опит, адже через порушену у війну логістику чимало з них просто не можуть доправити товар.

А той товар, що був в наявності після рішення Нацбанку опустити курс гривні на 25% до 36,56 долара США, моментально подорожчав. Йдеться про системи опалення іноземного виробництва. Подекуди навіть у двічі.

Фахівці прогнозують, що окрім обігрівачів, найближчим часом подорожчає:

  • побутова хімія,
  • косметика,
  • імпортні ліки,
  • паливо,
  • побутова техніка.

Тож у разі гострої потреби, щось з цього переліку краще купити вже в найближчі години, адже завтра ціни, на товар вже можуть змінитися.

Утримувати ціни на товар куплений по старому курсу бізнес наразі не може. Ціни зростуть на 25-30%. Трохи згодом неминуче подорожчають й товари українського виробництва, якщо у їх складі є сировина іноземного виробництва.

Джерело: Судово-юридична газета

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень