Життя рівнянина коштує 2300 гривень

Найнебезпечніші вулиці Рівного та перехрестя, які є місцями концентрації ДТП

Активісти громадської організації «Антикорупційний моніторинг» дослідили стан аварійності на пішохідних переходах Рівного.

Олександр Безощук та Юрій Дюг за основу дослідження взяли статистику Національної поліції в Рівненські області за 2011-2015 роки. Так, активісти виявили найнебезпечніші вулиці Рівного та перехрестя, які є місцями концентрації ДТП. Такими є вулиці Соборна, де за п‘ять років загинуло 26 осіб. А також Бандери, Київська, Макарова, Чорновола та Грушевського. За п'ять років там постраждало майже три сотні людей, усього загинуло 33 особи.

Щоб зменшити рівень аварійності, травмування та загибелі пішоходів, активісти пропонують встановити додаткове освітлення на 55 нерегульованих пішохідних переходах на 15 найбільш небезпечних вулицях міста. Якісне і технологічно правильне обладнання одного переходу коштуватиме 11-12 тисяч гривень, тож 55 переходів - це орієнтовно 650 тисяч гривень.

Для порівняння – стільки ж коштує встановлення трьох світлофорів. Активісти порахували – в разі встановлення додаткового освітлення 1 врятоване життя на дорогах Рівного обійдеться міському бюджету всього у 2300 гривень.

Напрацьовані пропозиції будуть передані міській владі Рівного.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень