Прокуратура Рівненщини взяла під контроль розслідування ДТП за участю високопосадовця

Автопригода сталася вчора на трасі Київ-Чоп

Ми вже повідомляли, що авто заступника міністра молоді та спорту збило жінку на Рівненщині. ДТП сталася напередодні близько 18 години у селі Жадківка Корецького району. Потерпілу доставили до районної лікарні. У неї діагностовано закритий перелом лівого ліктьового суглоба та перелом ребер.

Заступник міністра, а також його дружина та двоє неповнолітніх дітей, які їхали з ним у авто, за медичною допомогою не зверталися.

На цей час у кримінальному провадженні органами поліції проводяться необхідні слідчі дії. Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснює Корецький відділ Здолбунівської місцевої прокуратури Рівненської області, повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

                                                                             

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень