

Нагадаємо, ДПТ сталася 7 січня - загинув майор поліції Руслан Мачута
22 січня слідчі слідчого управління Головного управління Національної поліції в Рівненській області завершили розслідування кримінального провадження відносно водія, який 7 січня збив на смерть майора поліції Руслана Мачуту, та скерували його до суду.
Слідчі встановили, що того дня 46-річний уродженець Тернопільщини, керуючи автомобілем «Volkswagen Caddy», рухаючись автодорогою Київ–Чоп зі сторони Львова у напрямку Рівного, повертався у столицю. Артист за фахом проявив неуважність до дорожньої обстановки і поблизу села Грушвиця Рівненського району не впорався з керуванням та допустив виїзд за межі проїзної частини на праве по ходу руху узбіччя з подальшим наїздом на правоохоронця. Слідчий слідчого управління майор поліції Руслан Мачута, який того дня у складі слідчо-оперативної групи повертався із Дубенщини після оформлення ДТП, зупинився, щоб надати допомогу водію, який опинився у кюветі. Наїхавши на поліцейського, водій «Volkswagen Caddy» допустив зіткнення із автомобілем «Hyundai Accеnt», що стояв на узбіччі. 32-річний майор поліції загинув відразу.
Кримінальне провадження за фактом ДТП з обвинувальним актом скеровано до Рівненського районного суду. Санкція частини 2 статті 286 Кримінального кодексу України передбачає позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
Відділ комунікації ГУНП в Рівненській області
Радіо Трек: НОВИНИ
Переведення годинників змінили: з’явилося уточнення про літній час 2025
Українська вчителька отримала «розрив свідомості» від зарплатні у Німеччині
Рахунок пішов на тисячі: німці масово не пускають до себе українців
Що робити зі знайденим на городі курячим яйцем: народні прикмети
Салат «Чоловічий каприз». Інгредієнти прості, але вгадати їх гості не можуть
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415