ЖКП Рівного здадуть в оренду

За цим звернулися до влади міста колективи житлово-комунальних підприємств

Здати майно ЖКП в оренду пропонують на 10 років і встановити орендну плату для цього у розмірі 2 % вартості об’єкта. Вартість майна ЖКП встановить комісія на чолі з начальником міського управління житлово-комунального господарства Ярославом Сахнюком. Зробить це на підставі інвентаризації майна. До оцінки майна залучить оцінювачів, провівши серед них конкурс.   

Поки що, як свідчать оприлюднені проекти рішень міськради Рівного, мова йде про здавання в оренду майнових комплексів двох ЖКП - "Західного"  та "Сонячного". Коли їх зможуть здати в оренду - розповідає заступник міського голови Рівного Олексій Хмилецький: 

Питання ще рано коментувати, тому що його розглядають юристи. Розглянуть у встановленому порядку. Тому що колектив звернувся за передачею в оренду. А зараз питання розглядається. Проекти рішень можуть бути. Це не основний проект рішення. Вони будуть коригуватися, згідно з вимогами і законами України.    

 

 

Нагадаємо, що Рівне вже має досвід здавання в оренду комунальних підприємств. Так, у 2013 році було здано в оренду майновий комплекс комунального підприємства «Теплотранссервіс» на 10 років за близько 6 мільйонів гривень на рік чернігівському ВАТ «Облтеплокомуненерго», яке для керівництва цим майном створило у Рівному фірму «Рівнетеплоенерго».  Колектив «Теплотранссервісу» теж претендував на майно, але не мав коштів, щоб заплатити орендну плату, тому орендарем не став.

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень