Де у Рівному ще немає опалення?

З підприємства «Рівнетеплоенерго» повідомили, що зовсім не мають опалення ще один медичний заклад, одна школа, один вищий навчальний заклад і два будинки.

Розповідає директор підприємства «Рівнетеплоенерго» Степан Коропецький:

На даний час котельні всі працюють. Вийшли на тепловий режим. Щодо окремих звернень громадян житлових будинків ми повної інформації не маємо, бо практично всі будинки обслуговують самі балансоутримувачі. Тобто ми договорів на внутрішньобудинкове обслуговування не маємо.  Якщо звертаються ЖКП, голови ОСББ – ми надаємо їм допомогу, але інформації поквартирно в нас немає. А по будинках…Всі підключені до центрального опалення.

 

У разі відсутності тепла в окремих квартирах, Степан Коропецький радить звертатися до тих організацій, які обслуговують будинки або телефонувати у службу оперативного реагування міськвиконкому за номером 1553.

Що стосується закладів, які ще не опалюються, то це обласна станція переливання крові на вулиці Степана Бандери, 33, де стався порив тепломереж і їх ремонтують. Це аграрний коледж на вулиці Коперніка, 44, у якому відмовилися поки що від опалення. Це музична школа №1 на вулиці 16 Липня, де стався порив труби.

Окрім цього, ще без тепла - два відомчі гуртожитки (вул.Пластова, 29 і 29-А), де також виконують ремонтні роботи на тепломережах.   

Нагадаємо, що ми також писали, що у Рівному розробили унікальний твердопаливний котел.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень