Де у Рівному ще немає опалення?

З підприємства «Рівнетеплоенерго» повідомили, що зовсім не мають опалення ще один медичний заклад, одна школа, один вищий навчальний заклад і два будинки.

Розповідає директор підприємства «Рівнетеплоенерго» Степан Коропецький:

На даний час котельні всі працюють. Вийшли на тепловий режим. Щодо окремих звернень громадян житлових будинків ми повної інформації не маємо, бо практично всі будинки обслуговують самі балансоутримувачі. Тобто ми договорів на внутрішньобудинкове обслуговування не маємо.  Якщо звертаються ЖКП, голови ОСББ – ми надаємо їм допомогу, але інформації поквартирно в нас немає. А по будинках…Всі підключені до центрального опалення.

 

У разі відсутності тепла в окремих квартирах, Степан Коропецький радить звертатися до тих організацій, які обслуговують будинки або телефонувати у службу оперативного реагування міськвиконкому за номером 1553.

Що стосується закладів, які ще не опалюються, то це обласна станція переливання крові на вулиці Степана Бандери, 33, де стався порив тепломереж і їх ремонтують. Це аграрний коледж на вулиці Коперніка, 44, у якому відмовилися поки що від опалення. Це музична школа №1 на вулиці 16 Липня, де стався порив труби.

Окрім цього, ще без тепла - два відомчі гуртожитки (вул.Пластова, 29 і 29-А), де також виконують ремонтні роботи на тепломережах.   

Нагадаємо, що ми також писали, що у Рівному розробили унікальний твердопаливний котел.  

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень