У Рівному ще є будинки й учбові заклади без опалення

Про це повідомили на сторінці секретаря міськради Рівного Сергій Паладійчук у соцмережі Фейсбук

Станом на сьогоднішній ранок, у Рівному з теплом були 829 житлових будинків, що становить 98% від усіх, 24 вищих та професійно технічних учбових заклади - 96%, 23 обласних лікувальних заклади – 95,8%. 

А ось школи, дитсадки, лікарні та поліклініки всі опалюються. 

Відсутнє досі тепло у 14 будинках (це ті, які обслуговуються ОСББ та кооперативами або належать до відомчого житла), мешканці яких заради економії відмовилися від подачі тепла в оселі до настання сильніших холодів.

Також у місті ремонтують чотири пориви на теплотрасах. Ремонти обіцяють за сьогодні закінчити.

У порівнянні з іншими обласними центрами ситуація з підключенням тепла у Рівному виглядає доволі гарно - 93%. А ось такі обсяги підключення до опалення в інших містах України: Київ – 17%, Полтава – 64%,Чернігів – 67%, Житомир – 42%, Вінниця – 65%, Івано-Франківськ – 98%, Харків – 25%, Черкаси – 87%.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень