У «Рівнетеплоенерго» черга на безкоштовний лічильник тепла (ПЕРЕЛІК БУДИНКІВ)

Якою у черзі є Ваша багатоповерхівка - залежить від боргів за теплопостачання

[media=71543]

Як розповів керівник «Рівнетеплоенерго» Степан Коропецький, підприємство поставило собі амбітну мету до 2017-го року забезпечити приладами обліку тепла усі багатоповерхівки Рівного.

Я думаю, що до Нового року буде встановлено у місті Рівному… Це, напевнo, буде одне з перших міст в Україні,  в західному регіоні – це точно, де буде стовідсотково встановлено прилади обліку у житлових будинках.

Нині з 823 багатоквартирних житлових будинків у Рівному лічильники встановлені у 702, - повідомив Коропецький.

Своєю чергою не всі з них ще взяті на комерційний облік, що здійснюється спільно з Держстандартом після пуску тепла в будинку. Лічильники встановлюються в залежності від боргу будинку за отримані послуги. Іншими словами – чим більший борг, тим далі перспектива встановлення приладу обліку тепла (хоча не така вона вже й далека, зважаючи на плани обладнати приладами всі багатоповерхівки до Нового року, - прим.ред.).

Станом на 01.10.2016 дебіторська заборгованість лише мешканців будинків, де заплановано влаштування вузлів обліку теплової енергії, складає 5,6 млн грн. Найбільший борг у мешканців ОСББ «Затишне» на вул. Шевченка. Найменший - у будинку № 15 на Марка Вовчка.

Нижче подаємо перелік будинків у черзі станом на 1.10.2016.

[media=71544]

[media=71546]

[media=71547]

[media=71545]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень