У рівнян заберуть невикористану субсидію

Зокрема, мова йде про переплати, що накопичилися за рахунок субсидії під час оплати тарифів на теплопостачання

Так, до державного бюджету повинні повернути залишки невикористаної субсидії на газ. Відповідно до рішення Кабміну, з особових рахунків споживачів буде списана та повернена до бюджету та частина нарахованої субсидії за попередній опалювальний період, що перевищує вартість 100 куб. м природного газу.

Втім, як пояснює начальник відділу соціальних виплат Рівненської ОДА Роза Слободенюк, перерахунок охопить не лише користувачів блакитного пального, а всі сфери теплопостачання, і, відповідно, торкнеться і рівнян, що проживають в квартирах. Далі пряма мова:

Це теплопостачання. Якщо індивідуальне опалення, то в такому випадку за газ. Якщо для індивідуального опалення використовувалась електроенергія, то за неї.

Також Роза Слободенюк розповідає, що в Рівненській області нині спостерігається тенденція до збільшення кількості субсидій. Якщо під час опалювального сезону 2014-2015 років субсидію використовували близько 32 тисяч людей, то вже в 2015-2016 році таких стало близько 160 тисяч.

Зауважимо, що ще до зростання комунальних тарифів, на кінець минулого опалювального сезону, середній розмір субсидії в області становив 1474 гривні. Якими будуть нові суми в платіжках, а також якими стануть суми субсидій, мешканці області дізнаються після отримання рахунків за опалення за жовтень, тобто у листопаді.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень