Рівняни мають право не платити комісію банку при оплаті комуналки

Антимонопольний комітет визнав неправомірним збір банківської комісії при оплаті компослуг

Як йдеться у звіті Антимонопольного комітету про результати дослідження ринку послуг з прийому готівкових платежів від фізичних осіб за житлово-комунальні послуги, виходить, що споживач сплачує комісійну винагороду за прийом платежів двічі

 

 - її закладено у тариф на послугу ЖКГ, а також за послуги банку чи «Укрпошти», відповідно до встановлених ними тарифів.
 

Антимонопольний комітет України виявив неправомірність сплати громадянами комісії в банку або поштовому відділенні при оплаті послуг ЖКГ, оскільки ці витрати закладені в тарифи.

Звіт підготовлено за результатами дослідження, яке проводилося у зв'язку з численними зверненнями громадян до органів Антимонопольного комітету і охоплювало 2015 рік і п'ять місяців 2016 року.

Додамо, що рівняни вже отримали шок від перших платіжок за тепло.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

Більше оголошень