У Рівному комунальники знищили дерева

Про це у соцмережі Фейсбук повідомив рівненський журналіст Юрій Дюг

Юрій Дюг написав:

Ми попросили прокоментувати цю ситуацію головного інженера міського тресту зеленого господарства Олександра Кравчука. І ось що він сказав:

По вулиці Дубенській була посаджена алея горобин років з десять, а то й більше назад. З них половина, а то й більше всохла. І була вражена різними хворобами. Вони біля кореня, от ми їх вирізали, багато були зігнилі, багато – листя на них пожовтіло, кора полопалась. Вони б ще буквально рік-два і позасихали б. Через це було питання: або підсаджувать горобинами, тими самими, які у наших умовах міських чогось не виживають, або помінять їх на інші дерева. От вирішено було питання поміняти на інші дерева – клени, які до кінця тижня будуть висаджені. 

 

Скільки коштів було затрачено на придбання кленів та звідки вони будуть привезені – Олександр Кравчук повідомити не зміг, оскільки не володіє такою інформацією. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень