![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Рівняни переконані, що суху траву біля медзакладу палять працівники Тресту зеленого господарства
В редакцію Радіо Трек звернулася рівнянка Людмила Іванчук. Жінка повідомила:
Тижнів зо два тому працівники Зеленого Господартва косили біля диспансеру траву та чагарники. Дещо забрали, а дещо кинули сохнути. Різний мотлох разом з пластиком, який ховався в траві, так і лишився пектися на сонці. Напевно чекав, коли його підпалять разом із висохлою травою.
Сьогодні ж усе це підпалили.
Пацієнти диспансеру кашляють - вітер несе смердючий дим у вікна лікарні, що аж ніяк не сприяє одужанню, а навпаки – загострює страшну хворобу.
Варто зауважити, що самого процесу підпалу на Дворецькій, 108 пані Іванчук не бачила.
Тим часом Радіо Трек звернулося за коментарем до заступника начальника управління ЖКГ Рівного Володимира Лапюка. Той спростовує спалювання трави комунальниками.
Люди, які підпалили траву, були в зеленому спецодязі? – питає Лапюк
Комунальник навіть обіцяє послати туди людей, аби ті склали протокол про незаконне спалювання сміття. Проте, на кого його складатимуть, невідомо. Адже місцина, про яку йдеться, розташована біля тубдиспансеру та СІЗО.
Нагадаємо, їдкий дим заважає рівнянам вже з минулого тижня. А у вівторок в.о. директора Державної установи «Рівненський обласний лабораторний центр» Роман Сафонов розповів, що концентрація сірчистого ангідриду, тобто, продуктів спалення, в останні дні в повітрі області була перевищена удвічі. За його словами, незначне перевищення цих речовин в повітрі особливо впливає на людей із серцевими та легеневими хворобами.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК