У центральному парку Рівного зрізають дерева. Чи законно?

Процес зрізання дерев помітили у парку імені Шевченка поруч з новозбудованим житловим будинком, що на вулиці Соборній

Рівненський фотограф Олександр Бусленко виклав у соцмережі Фейсбук фото, де зображено зрізання дерев і прокоментував:

Директор міського об’єднання парків культури і відпочинку Андрій Черепанов пояснив:

Починаючи з жовтня, щороку ми робимо осінню обрізку дерев. Восени, коли листя вже впало, дуже добре видно, де аварійні гілки. Крім того, восени дуже добре формувати дерева. Є в нас молоді дерева, є старі дерева. Старі дерева потребують омолодження. Ми формуємо ярус крони. То агротехнічний процес, який ми робимо щороку. Тому якщо це робиться в районі цього будинку, так, там у нас найстаріша зона, там найстаріші дерева. Тому це нормальний агротехнічний процес. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Загубилася західносибірська лайка

В районі Тинного-Басового Кута пропала собака породи західносибірська лайка. Тварина сіро-білого окрасу із зеленим полімерним ошийником. Особливістю лайки є те, що у неї  надщерблене ліве вухо. Якщо хтось має інформацію про місце знаходження лайки або знайшов тварину, прохання повідомити за винагороду.

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Більше оголошень