Рівне: шок від перших платіжок за тепло у цьому сезоні

Він виник у мешканки Рівного Світлани Пікули

Про це вона написала у соцмережі Фейсбук:

Подивилася скільки нарахували за тепло за жовтень. 730 грн. І це за півмісяця. Я в шоці, і це морозу не було. ЖАХ!!! І це в нас лічильник на будинок стоїть. А які ж суми прийшли тим, у кого нема його? Люди, я не знаю, що робити! Якщо мої сусіди мають субсидії, то їм до одного місця моя економія, і те, що я стіни буду утепляти, і те, що я буду вікна енергозберігаючі ставити. А чого? "Ми ж все одно будемо стільки платити, у нас же субсидія".
А те, що я вікна відкривала, бо жарко було? І це на 2-му поверсі, притому, що під нами - магазин, і підлога - завжди прохолодна. А що ж робилося на верхніх поверхах? Прикрутити лічильник? Ні, не можна, бо я люблю тепло!!!!!!!!!!!!!!!!!!


На думку Світлани Пікули, боротися з цим з допомогою субсидій - безрезультатно. Тож, припускає вона, можливо, краще пенсіонерам субсидію надати готівкою, щоб вони подумали тричі, чи зберегти тепло і заплатити за нього менше, а залишок використати на їжу чи ліки.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень