Рівне: шок від перших платіжок за тепло у цьому сезоні

Він виник у мешканки Рівного Світлани Пікули

Про це вона написала у соцмережі Фейсбук:

Подивилася скільки нарахували за тепло за жовтень. 730 грн. І це за півмісяця. Я в шоці, і це морозу не було. ЖАХ!!! І це в нас лічильник на будинок стоїть. А які ж суми прийшли тим, у кого нема його? Люди, я не знаю, що робити! Якщо мої сусіди мають субсидії, то їм до одного місця моя економія, і те, що я стіни буду утепляти, і те, що я буду вікна енергозберігаючі ставити. А чого? "Ми ж все одно будемо стільки платити, у нас же субсидія".
А те, що я вікна відкривала, бо жарко було? І це на 2-му поверсі, притому, що під нами - магазин, і підлога - завжди прохолодна. А що ж робилося на верхніх поверхах? Прикрутити лічильник? Ні, не можна, бо я люблю тепло!!!!!!!!!!!!!!!!!!


На думку Світлани Пікули, боротися з цим з допомогою субсидій - безрезультатно. Тож, припускає вона, можливо, краще пенсіонерам субсидію надати готівкою, щоб вони подумали тричі, чи зберегти тепло і заплатити за нього менше, а залишок використати на їжу чи ліки.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень