Жителі Рівненщини заплатили за свою нерухомість майже 50 мільйонів податку

Це на понад 50% більше, ніж торік

Надходження податку на нерухоме майно на Рівненщині зросли на понад 50%.

За 5 місяців власники нерухомості (відмінної від земельних ділянок) сплатили до місцевих бюджетів 46,4 млн гривень.

Це на 16 млн грн (або на 52,6%) більше, ніж за відповідний період торік, повідомляє управління ДПС у Рівненській області.

Понад 81% із загальних надходжень (майже 37,8 млн грн) сплатили юридичні особи. Решта – 8,6 млн грн – це внесок від громадян.

Податкова нагадує, що у 2021 році податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, нараховувався фізособам-власникам нерухомості за 2020 рік. Сплатити податок необхідно протягом 60 календарних днів із моменту вручення відповідного повідомлення.

Власники житла та нежитлової нерухомості, які не отримали відповідних повідомлень, можуть уточнити суму нарахованих платежів безпосередньо у податковій інспекції за місцем своєї реєстрації або за допомогою Електронного кабінету платника.

Зокрема, в Електронному кабінеті ДПС громадяни можуть переглянути повідомлення щодо нарахованих зобов’язань із податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та плати за землю.

Крім того, у приватній частині Електронного кабінету платники податків можуть переглянути дані щодо майна, яке є об’єктом оподаткування: земельні ділянки, житлові будинки, квартири, садові/дачні будинки, гаражі, легкові автомобілі тощо.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень